Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası

Spa & Wellness

SPA WELLNESS

Siz Değerli misafirlerimiz için hazırlanmış olan Palm Wings Beach Resort SPA Merkezimiz, misafirlerimizin tatilleri sırasında rahatlayarak kendinizi yenilenmiş hissetmeleri için hizmet vermekteyiz. Her özel dekore edilmiş masaj odaları, sizler için hazırlanmış dinlenme ve arınma programları, egzotik mis kokular içerisinde faklı seçenekleriyle pozitif enerji yenilenmek isteyen misafirlerimizin adresidir.

Mesleğinde Uzman terapistlerin profesyonel dokunuşlarını mis kokulu kozmetik markalarıyla uyguladığı terapilerde vücudunuzu dinlendirip yenilemenin keyfini çıkarın.

Sauna, Türk Hamamı, dinlenme odası ve hamam keyfi ile yorgunluk ve stresten uzaklaşarak rahatlığını hissedebilirsiniz.

Hamam ve dinlenme keyfini birlikte yaşayacağınız otantik Türk hamamında farklı bir deneyimle tanışmaya hazırlanın.  Arındırıcı kese, rahatlatıcı köpük masajı uygulamalarından oluşan geleneksel hamam keyfinin tadını dilediğinizce çıkarın. Kendinizi şımartacak özel bir SPA deneyimi için saunası, buhar odası hamam ve dinlenme alanı ile bütün detayların siz değerli misafirlerimizi düşünerek tasarlandığı merkezimizde keyfinize keyif katın. Tatilinizde de sporunuza devam edip, formunuzu koruyabilmeniz için Fitness merkezimiz sizlerin hizmetinizdedir

Ücretli Servislerimiz; Masajlar, kese hizmetlerimiz, Güzellik bakımı,  güzellik merkezimiz ekstra ücrete tabidir.