Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası

Aktiviteler

Huzurlu yemyeşil bir doğanın içinde tatilin adresi Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası otelimizde misafirlerimiz için günün her saati eğlenceli zaman geçirmek mümkün. Gündüzleri spor aktiviteleri, havuz oyunları ve sportif faaliyetlerle güzel geçen saatlerin ardından akşamları animasyon gösterileri ve bazı günler canlı müzik ile devam ediyor. Plaj voleybolu, tenis kortu, fitness ve spa merkezi, açık yüzme havuzu ve kaydıraklı havuz keyifli vakit geçirmeniz için Palm Wings Beach Resort & Spa  Kuşadası otelimizde hizmetinizde.
Ayrıca Otelimizde tatilinizde unutulmaz anlarını yaşayacağınız mavi bayraklı plajımızda güneşin kumun ve Ege denizinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası otelimizde tatilinizin daha hareketli geçmesi için; tenis, basketbol, plaj voleybolu, fitness salonu, su jimnastiği, dart, bilardo ve masa tenisi gibi aktivite alanlarımız hazırlanmıştır. Ayrıca otelimiz plajında hizmet veren su sporlarından faydalanarak, jet-ski, deniz bisikleti, sörf, banana, katamaran vb. gibi hizmetlerden ücretli olarak yararlanabilirsiniz.
Eğer tenis kortumuzda tercihiniz akşam saatleri ise ışıklandırma hizmetimizde mevcut olup ücretli olarak hizmetimizdir.
Çocuklar için Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası ayrıcalığıyla, Çocuk Kulübü, Çocuk Parkı, Çocuk Havuzu ve animasyon eğlenceleriyle çocuklar içinde çok eğlenceli bir tatil olanağı sunmaktayız.
Otelimizde küçük misafirlerimize hizmet veren, farklı yaş guruplarına göre tasarlanmış, eğlenceli etkinlikleri olan bir çocuk kulübü bulunmaktadır. 4-7 yaş aralığı mini ve 8-12 yaş aralığı midi aktivite programları ile hizmetinizdeyiz. 4 yaş altındaki küçük misafirlerimiz ise ailelerin sorumluluğu bizzat almaları ve çocuklarının yanında bulunmaları kaydı ile yapılan aktivitelerden ve mini kulübümüzden faydalanabilmektedirler. Aramıza katılarak hem eğlenin hem de dünyanın her köşesinde yeni arkadaşlar edinin.