Palm Wings Kuşadası

Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Toplantı & Davet

TOPLANTI
Toplantılarınız ile birlikte siz değerli misafirlerimize dinlenme fırsatı sunan Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası otelimiz toplantı salonlarıyla başarılı ve kusursuz hizmet ile birlikte size ve misafirlerinize harika bir dinlenme fırsatı sunmaktadır.
Misafirlerinize ve sizlere toplantılarınızın yanı sıra düğün, davetler, kokteyl, defile fuar gibi organizasyonlar için de deneyimli kadrosuyla siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.  Modern alt yapısı donanımı ile siz değerli misafirlerimizin toplantı organizasyonlarında hizmet vermeyi hedef edinmekteyiz.
Kongre ve Toplantı organizasyonlarınızda, Barkovizyon, flipchart, kablosuz mikrofon, ses ve ışık sistemi, 3 dilde simultane çeviri, kulaklık, kürsü, sahne, kafa mikrofonu gibi modern alt yapı imkanı sunmaktayız. 
Palm Wings Beach Resort & Spa Kuşadası Otelimizdeki salonlarımız aşağıdaki gibidir.
Konferans Salonu: 210m2
Çok Amaçlı Salon:250m2
Küçük Salon: 50m2
DÜĞÜN BANKET
Kına gecesi, nişan, düğün, sünnet düğünü, kumsal nikâhı, doğum günü partisi, baby shower, temalı geceleri, bekârlığa veda partileri, after party alternatiflerimiz arasındadır. Şirket geceleri, açılış ve lansmanlar, ziyafet ve galalarınız için profesyonel ekibimiz ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.
Birbirinden farklı menü seçenekleri ve profesyonel kadromuz ile gelin, sizin için en iyisini yapalım.

Powered By TravelAps.com
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım
Whatsapp ile görüş
+90 531 082 16 51
Palm Wings Kuşadası | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM